FOLIE
ANTYWŁAMANIOWE

Atestowane folie antywłamaniowe klasy P1A i P2A są niezbędnym wyposażeniem: banków, kancelarii komorniczych, archiwów, bibliotek, kantorów, serwerowni oraz innych instytucji gdzie, zgodnie z przepisami o RODO, należy zabezpieczać szyby.

Folie antywłamaniowe są również polecane do mieszkań prywatnych, gdzie istnieje obawa przed włamaniem poprzez wybicie szyby. Mając naklejoną folię z atestem można zmniejszyć koszty ubezpieczenia nieruchomości.

Zadaniem takich folii jest przytrzymanie rozbitego szkła w ramie okna. To tworzy barierę ochronną przed włamywaczem. Ponieważ takie folie nakleja się od wewnątrz, to nikt nieuprawniony nie ma dostępu do folii żeby ją usunąć. Nawet w przypadku swobodnego dostępu jest to niezwykle trudne.

Są dobrą i estetyczną alternatywą dla krat w oknach. Ponieważ po naklejeniu są niemal niezauważalne, stanowią dodatkowo zaskoczenie dla potencjalnego włamywacza.

Folie antywłamaniowe mają podobną konstrukcję jak folie ochronne: kilka warstw i mocny klej. Grubość dochodzi do 0,35mm.

Folie antywłamaniowe są doskonałą alternatywą dla krat okiennych lub rolet zewnętrznych.

Ponieważ są praktycznie niewidoczne, nie psują wyglądu budynku, tak jak kraty, oraz stanowią element zaskoczenia dla potencjalnego włamywacza. W przeciwieństwie do rolet zewnętrznych, nie da się na ich podstawie określić czy w budynku ktoś przebywa.

W tym artykule wyjaśniamy dlaczego warto zainstalować folię antywłamaniową, kto musi ją zainstalować oraz czym różnią się atesty.

CZYTAJ DALEJ…

Nasze realizacje